Миколаївський класичний ліцей

Миколаївський класичний ліцей

Мовний табір-2017

Іноземні мови сьогодні, як ніколи, набули надзвичайної популярності. Для гарного володіння мовою дуже важливою є комунікативна складова, а саме – говоріння, тому на неї ми звертаємо особливу увагу.

Мовниий табір при Миколаївському класичному ліцеї організований для підтримки живого інтересу до вивчення іноземної мови, залучення дітей до творчого, активного відпочинку з елементами навчання.

Мовний табір-2017 присвячений темі «Кіно і кінематограф». Під час організації та функціонування табору вдало поєднуються творчий та інтелектуальний розвиток учнів, вдосконалення знань з англійської мови і комунікативні навички, особиста ініціатива і групова робота.

Впроваджується такий прийом згуртування колективу як тімбілдінг.

Ми спробували краще розібратись, що ж таке кіно, які його види, як створюють кіно, які професії залучені в процесі зйомок, та навіть зняти своє власне, звісно англійською мовою.

Наш табір триває з 29.05.17 по 09.06.17 року. Після поділу на групи кожна з них, шляхом жеребкування, отримала жанр з яким працює. Діти обирали поміж різних жанрів. Наприкінці кожна група представила нам свій фільм, мінімальна тривалість якого має бути 7 хвилин. На першому тижні діти були зайняти тим, що обговорювали концепт фільму, створювали сценарій, підбирали музику, розподіляли ролі. На другому  відбулись зйомки.

Літній мовний табір-2017 у Миколаївському класичному ліцеї завершився фестивалем кінострічок, над якими працювали учні. На фестивалі були представлені відео у жанрах детективу, фентезі, хорор, сіт-ком, болівуд, трилер. Нагороди були представлені в таких номінаціях: Кращий актор, актриса, актор другого плану, актриса другого плану, сценаріст, сундтрек, режисер, фільм, декоратор та гример.