ПВНЗ «Європейський університет»

Європейський університетЄвропейський університет був заснований у 1991 році одним із перших приватних вищих навчальних закладів України, має багаторічний досвід і займає провідні позиції у галузі освіти і науки.

Європейський університет – неодноразовий лауреат та дипломант рейтингу популярності та якості «золота фортуна», лауреат номінації «Кращий навчальний заклад нового покоління», дипломант різноманітних виставок та конкурсів, у тому числі «Освіта», «Освіта і кар’єра», «Міжнародна освіта» тощо.

Європейський університет має філії по всій території України, які перетворилися на справжні культурно-освітні центри регіонів, активно впливаючи на їх життя і водночас роблячи елітну європейську освіту доступною в усіх куточках країни.

Миколаївська філія Європейського університету була заснована у 1997 році. Пріоритетними для філії є такі напрямки підготовки фахівців як комп’ютерні науки, менеджмент, економіка і підприємництво.

Багаторічна спеціалізація на обраних напрямках підготовки фахівців дозволяє Миколаївській філії Європейського університету за своїм кадровим потенціалом гідно конкурувати з провідними вищими навчальними закладами регіону.

54029 м.Миколаїв, проспект Леніна (Центральний)
тел./факс (0512)58-41-48, (0512)58-06-81, 0977333026, 0504015415
mikolaiv.e-u.in.ua