Миколаївський професійний промисловий ліцей

Миколаївський професійний промисловий ліцейМиколаївський професійний промисловий ліцей є державним професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти. Ліцей здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації, як правило, з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти.

Миколаївський професійний промисловий ліцей створено відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.03.2006 р. № 189 шляхом реорганізації професійно-технічного училища № 10 м. Миколаєва, створеного наказом Міністерства легкої промисловості Української РСР від 09.07.1968 року за № 255. Ліцей є правонаступником професійно-технічного училища № 10 м. Миколаєва.

За 45 років свого існування ліцей підготував і випустив близько 7 тисяч випускників, багато з яких у подальшому стали керівниками та провідними спеціалістами підприємств України.

вул. Вінграновського (Енгельса), 62 Миколаїв, Миколаївска обл. 54028
(0512)23-20-17
mppl.mk.ua