Національна академія внутрішніх справ

Національна академія внутрішніх справМиколаївське відділення навчально-наукового інституту заочного навчання Національної академії внутрішніх справ створене 7 березня 2003 року з метою надання можливості мешканцям Півдня України отримати якісну юридичну освіту при безпосередньому наближенні до місця проживання. У цьому ж році було здійснено перший набір 24-х цивільних осіб та 51-го слухача з числа працівників ОВС. У 2008 році відбувся перший випуск фахівців.

Колектив відділення може по-справжньому пишатися своїми випускниками, які нині працюють у всіх правоохоронних органах.

Загалом за час існування відділення диплом правознавця отримали 629 осіб, з них 318 слухачі та 311 студенти. Диплом з відзнакою отримали 41 випускник, з них 19 слухачів та 22 студенти.

Сьогодні відділення здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти, а також підготовку фахівців ОКР «спеціаліст» на базі ОКР «бакалавр» за спеціальністю «Правознавство» з числа працівників ОВС та цивільних осіб.

З травня 2003 року відділення очолює кандидат наук з державного управління полковник міліції Сірий Юрій Миколайович. Організацію навчально-виховного процесу забезпечують методист Михайло Сокольников, старший інспектор Олена Брода та бібліотекар Катерина Коцар.

За останні роки у відділенні чимало зроблено для покращення якості надання освітніх послуг, матеріально-технічної бази, яка повністю відповідає вимогам щодо організації та проведення навчального процесу.

Книжковий фонд відділення налічує понад 9 тисяч екземплярів підручників, посібників, навчально-методичної літератури та періодичних видань.

Для проведення практичних занять використовуються (на договірних умовах) матеріально-техічна база Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС України в Миколаївській області, Обласного бюро судово-медичної експертизи, ізолятора тимчасового тримання Миколаївського міського управління УМВС України в Миколаївській області, Слідчого ізолятора, Кінологічного центру УМВС, Чергових частин міських райвідділів міліції.

54010, м. Миколаїв, вул. Морехідна
тел./факс (0512) 58-04-68. 59-14-99
www.naiau.kiev.ua